Mandıra Filozofu Çorum’a geliyor  

Mandıra Filozofu Çorum’a geliyor

“Mandıra Filozofu” lakabıyla tanınan, ünlü oyuncu Müfit Can Saçıntı, 1 Kasım 2022 Salı günü Çorumlu hayranlarıyla buluşacak.

Hayatta birçok şeye karşı olan ve birçok şeye itiraz eden, televizyon ekranlarının ve tiyatro sahnelerinin sevilen yüzü köyülümüz olan Müfit Can Saçıntı, “İtiraz Ediyorum” adlı eserini sevenleri için sahneleyecek.

Mandıra Filozofu Müfit Can Saçıntı ile Ateş Arya’nın oynadığı “İtiraz Ediyorum” adlı canlı müzikli tek kişilik güldürü, 1 Kasım Salı günü saat 20.00’de Çorum Devlet Tiyatro Salonu’nda Çorumlular için sahnelenecek.

Güldürürken düşündüren, aynı zamanda eğlendiren Müfit Can Saçıntı, evlilikten, eğitim sistemine, çalışma hayatından reklamlara kadar, pek çok konuda ilginç yaklaşımları ile dikkat çeken bir sanatçı.

 

Oyunun canlı müziklerini ise, dünyada ender bulunan kontrtenor bir sese sahip Ateş Arya yapıyor… Oyunda kantodan “Rap”a kadar pek çok eğlenceli şarkı yer alıyor.

Chaplin Sanat – Organizasyon firması ile Caner Ergan tarafından organize edilen güldürünün biletleri Gazi Caddesi Halkbank karşısında bulunan Erdem Optik’ten veya internet ortamından (biletix) temin edilebilecek.

Bilgi ve iletişim için 0 539 726 06 71 nolu telefon aranabilecek.

Cevap bırakın