ANKARA İSKİLİPLİLER DERNEĞİ’NDEN İSKİLİP ZİYARETİ

ANKARA İSKİLİPLİLER DERNEĞİ’NDEN İSKİLİP ZİYARETİ.

Salih Şerbetçi başkanlığındaki Ankara, İskilipliler Derneği yönetimi ve üyelerinden oluşan bir heyet İskilip ziyaretinde bulundu . İskilip’e gelişlerinde Kaymakam Muharrem Eligül’e nezaket ziyaretinde bulunan heyet buradan İskilip Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Ali Sülük’ü ziyaret etti.

STK’LARLA BELEDİYEDE TOPLANTI

Başkan Ali Sülük’ün ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Esnaf Oda temsilcileri de hazır bulundu. İskilip Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmet Uslu ve Marangozlar Odası Başkanı Selami Koçyiğit’in de katıldığı ziyarette esnaflar ve dernek yönetimi ile de bir toplantı gerçekleştirildi.

ŞERBETÇİ; “KÜLTÜR GEZİLERİ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ali Sülük, İskiliplilerin dernekleşme faaliyetlerini belediye olarak desteklediklerini ifade etti. Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıda, İskilipliler Derneği Başkanı Salih Şerbetçi, İskilip’e başlatmış oldukları kültür gezilerinin artarak devam edeceğini, İskilip’in tanıtımı ve gelişimi ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

BAŞKAN SÜLÜK, “İSKİLİP İÇİN ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYAN HERKESE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM”

Ziyaretçileri teker teker dinleyen Başkan Ali Sülük, görüş ve önerileri not aldı. Öte yandan konu ile ilgili Belediye Başkanı Ali Sülük yaptığı açıklamada ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Nazik ziyaretlerinden dolayı, Ankara İskilipliler Derneği Başkanı Sayın Salih Şerbetçi bey ve çok değerli Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederim. Kendileri ile esnaf temsilcilerimiz ve esnaflarımızla birlikte verimli bir istişare toplantısı gerçekleştirdik. Sayın Başkan ve değerli yönetim kurulu üyelerine İlçemize gerçekleştirdikleri kültür gezileri için teşekkür ederim. İskilip’in gelişimi için elini taşın altına koyan tüm hemşerilerimize yürekten şükranlarımı sunarım ” dedi.

 

 

 

Cevap bırakın