TAZİYE TEŞEKKÜRÜ

TAZİYE TEŞEKKÜRÜ

Ulu çınarımız Av.Fevzi Bilan’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.
İlkelerinden hiç ödün vermeden şeref ve onurla sürdürülmüş bir hayatın gururunu, ahlaki değerlere ve hukuka olan bağlılığını bizlere miras bırakmıştır.
Vefatından önce ve sonrasında gittiğimiz her mekanda, adından her bahsedildiğinde hakkında duyduğumuz güzel sözler, insanların gözlerindeki sevgi ve saygı ifadeleri ruhumuzu okşamış göğsümüzü kabartmıştır.
Geride bıraktığı temiz ve namuslu geçmişi, saygınlığı ve kibarlığı ile bu toplumda başımızın hep dik bir şekilde gezmesini sağlamıştır.
Gök kubbede hoş bir sada bırakarak aramızdan ayrılan ulu çınarımızla hep onurlandık, her zaman ondan razı olduk, Allah-u Teala’da ondan razı olur inşallah.
Başımızın tacı biricik büyüğümüz mekanın cennet olsun.
Ulu çınarımızın cenaze törenine Çorumdan ve Çorum dışındaki illerden gelerek katılan, telefonla arayan, sosyal medyada ve gazete ilanları ile acımızı paylaşan, evimizi ziyarete gelen Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza, siyasi partilerin değerli İl Başkanlarına, eski ve yeni Milletvekillerimize, Yüksek Yargı Organı Üyelerine, Baro ve diğer sivil toplum örgütlerinin Başkan ve Üyelerine, yerel ve ulusal gazete yöneticilerine, dostlarımıza, mahalle komşularımıza, tüm sevenlerine ve Çorum halkına ailemiz adına şükranlarımızı sunuyoruz.

AİLESİ :
Didar Bilan, Figen Kirazoğlu, Gülhan Karagözoğlu, Alper Bilan, Arman Karagözoğlu, Arda Karagözoğlu, Ayça Bilan

 

Cevap bırakın