ŞAHİNER İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN HEP YANINDA

Yaşlı Kadına Başkan Şahiner Sahip Çıktı
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Şekerpınar mahallesinde ikamet eden ve Koah, astım ve kemik erimesi hastası olan 72 yaşındaki Dursune Kargı’a yardım eli uzatarak sahip çıktı.
Sosyal medya üzerinden yapılan haberi görür görmez gerekli talimatları veren Başkan Şahiner,” Dursune teyzeyi şifahen tanırım. Rahatsızlığından haberim olmadı. Gazetede gördüğüm haber üzerine Başkan yardımcımız Sakine hanımdan rica ettim. Kendisi Dursune teyze için ne gerekiyorsa yapacak.”dedi.
Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce, Dursune Kargın ve kızlarını ziyaret ederek ihtiyaçlarının giderilmesi üzerine girişimde bulundu. Dursune Kargın ve ailesinin ihtiyaçlarının karşılanacağını belirten Sarıyüce” Başkanım, ihtiyaç sahibi hemşerilerimiz için oldukça hassas. Evde karantina altında olmasına rağmen Sungurlulu vatandaşlarımızın yardımına koşmaya devam ediyor. İnşallah bu özveri ve duyarlılığının karşılığını yapılan dualar ile alacaktır. Dursune teyzenin durumundan haberdar olur olmaz bizimle iletişime geçerek yapılması gerekenleri söyledi. Teyzemizin yanındayız, ne gerekiyorsa yapacağız. İnşallah şifa Allah’tan, rabbim şifasını versin.” dedi.
Cevap bırakın