ÖZSAÇMACI; KAMUOYUNUN VE BASIN KURULUŞLARININ DİKKATİNE

ÖZSAÇMACI; KAMUOYUNUN VE BASIN KURULUŞLARININ DİKKATİNE

İYİ parti Çorum il başkanı Bekir Özsaçmacı, İyi olarak kongre sürecinde olmamız hasebiyle gerek kamuoyunun gerekse hemşerilerimizin dikkatlerin partimiz üzerinde olduğunu görmekteyiz. Bu sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlamak açısından çalışmaları ve yapılanları dikkatle takip etmekteyiz.

Partimiz adına yapılacak açıklamaların parti kurumsal kimliğini temsilen kimlerin yapacağını daha önceleri defaetle belirtmiş olmamıza rağmen parti logomuz ve parti adımız kullanılarak bizim taraf olmadığımız sanal konularda gerçek dışı olduğu anlaşılan konularda haber yapılması bununda birçok mecrada paylaşılması anlam veremediğimiz bir durum haline dönüşmektedir.

Partimize bir katılım varsa bunu bizim duyurmamız gerekmez mi? Böyle bir durumda olmadığına göre bunu kim yapmıştır? Nasıl yapmıştır? Kime yapmıştır? Ney amaçlanmıştır? Olmayan bir şey üzerinden nereye varılmak istenmektedir.

Şöyle ki partimize bir katılım varsa veya olacaksa bunu İl başkanı veya merkez ilçe başkanı bilmeyip hayal mahsulü bir katılım ve taraf algısı içersin de parti logomuz kullanılarak sunulması öncelikle teyit edilmeye muhtaç bir konunun parti yöneticilerinin teyiti alınması gerekirken trol gezegeninin falanca uydu partisinin mensubunun bize katıldığı yönündeki doğrulanmamış teyit edilmemiş bilgiyi yazmak anlam veremediğimiz tarif edemediğimiz bir yaklaşım olduğunu bildirmek isterim.

Kongre sürecine giren partimizde çeşitli tatlı sert politik manevralar olmasına karşın trol gezegeninin uydusunda bulunanların il başkan aday adayı olduğunu beyan eden muhteremlerin kendilerine kamuoyu nezdinde yalandan kurulu bir haber yaptırma senaryosuna değerli basın kuruluşlarının ve mensuplarının teyite muhtaç bu tip bilgileri paylaşırken bilgi alışverişinde bulunmalarını önemle istirham ederim.

özsaçmacı ekonomik model eleştirisi

 

 

Cevap bırakın