İYİ PARTİDE BAYRAMLAŞMA

İYİ PARTİDE BAYRAMLAŞMA

İyi parti Çorum il başkanı Bekir Özsacmacı halkımızın Ramazan bayramını kutlayarak, Bayram proğramı hakkında bilgi verdi.

Kıymetli hemşerilerimiz, değerli dava arkadaşlarımız, çok sevgili üyelerimiz,

Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları çok özel günlerdir.

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşandığı bu günlerde muhtaç durumda olanlara destek olmaya çalıştık, hiç kimseyi bu bayram coşkusunun dışında kalmaması için çalıştık.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik ve mutluluklar getirmesini diler, tüm Çorumlu hemşerilerimin ve değerli üyelerimizin bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

KAMUOYU BİLGİLENDİRME METNİ

Bayramlaşma törenimiz 02.05.2022 Pazartesi, Bayram namazından sonra Saat:07.30’da Parti binamız önünde İYİ parti ailesi Bayram sofrasında bayramlaşıyor temalı buluşma ile gerçekleştirilecektir. Tüm hemşerilerimizi, partililerimizi bayram namazından sonra çay içmeye hasret gidermeye parti binamız önünde bekliyoruz.

özsaçmacı ekonomik model eleştirisi

 

 

 

 

 

 

 

Cevap bırakın