BU SİYASİ KARARLAR, BİZİ HİZMET ETMEKTEN ALI KOYAMAYACAK”

“BU SİYASİ KARARLAR, BİZİ HİZMET ETMEKTEN ALI KOYAMAYACAK”

“46. GÜN GÖREVİMİN BAŞINDAYIM”

 

Yapılan haberlerin asılsız olduğunu söyleyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Mahkeme tarafından suçsuzluğum ve haklı olduğum tescil edildiği halde, siyasi baskı ile 45 gün  Siyasi Yasak kararı aldırdılar” dedi.

 

“SİYASİ BASKI İLE BU KARARI ALDIRDILAR”

1994-2013 yılları arasında, Ticaret Odası Başkanlık görevinde bir kuruş maaş, oturum parası, yolluk almadığını söyleyen Başkan Abdulkadir Şahiner, bu süre zarfında makam arabasını dahi kullanmadığını ifade etti. Tüm masrafların şahsı tarafından karşılandığı halde, açılan davadan berat ettiğini belirten Başkan Şahiner, “Mahkeme tarafından suçsuzluğum ve haklı olduğum tescil edildiği halde, siyasi baskı ile ‘45 Gün Siyasi Yasak’ kararı aldırdılar” dedi.

 

“145 SORUŞTURMA, 22 MAHKEMEDEN ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKTIK”

Sırf muhalefet Belediyesi olmamızdan dolayı, 9 yıllık Belediye Başkanlığı görevi boyunca 145 soruşturma, 22 mahkeme geçirdiğini söyleyen Başkan Şahiner, “Allah’a çok şükür bunların hepsinden tertemiz, alnımızın akıyla çıktık. Gelen müfettişler dahil Belediyemiz hakkında vermiş olduğu raporlar bunların tescilidir” dedi.

 

“MÜCADELEMİZ SONUNA KADAR DEVAM EDECEK”

Bu zaman kadar atılan iftiraların, yalan yanlış haberlerin kendi ayaklarına dolandığını söyleyen Başkan Şahiner, “Tüm pislikleri yaptıkları halde, utanmadan toplum içerisinde geziyorlar. Bu siyasi kararlar, hiçbir zaman bizi, hizmet etmekten alı koyamayacak, mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir” diye konuştu.

 

“46. GÜN GÖREVİMİN BAŞINDAYIM”

46. gün görevinin başında olacağının altınız çizen Başkan Abdulkadir Şahiner, 45 gün boyunca hizmetlerin aksamadan devam edeceğini söyleyerek, “Bu konuda Belediye Meclis üyelerimize ve ekibime güvencim tamdır” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın