Show tv Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programındaki Kayıp Kız Sungurlu’da Tutulmuş.

Show tv Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programındaki Kayıp Kız Sungurlu’da Tutulmuş.

Show tv Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı 22 gündür kayıp olan Z. B.’ın nerede olduğunu soruyor. 24 Şubat 2021 tarihli canlı yayına Z. in babası Ahmet Boran katıldı. Emniyette kayıp başvurusu yapılan Z. B. için bazı iddialar masaya yatırıldı.
22 gündür ortada bulunmayan Z. B için Baba Ahmet Boran bazı iddialarda bulundu. İstanbul ilinde yaşayan ailenin kızının başına bir şey gelmesinden endişeli.
Didem Arslan Yılmaz’ın ekibi programa başvuru yapan tüm her kez için kapsamlı bir çalışma yapıyor. Telefonla gelen tüm ihbarları da değerlendiren ekibin henüz daha 16 yaşında olan Z.B’ın nerede olduğuna dair ipuçlarına ulaşmaya çalışırken. Teyit edilmeyi bekleyen bazı ihbarlarda ekip tarafından değerlendiriliyor. Bunlardan bir tanesi de Boran’ın çetenin elinde olduğu iddiasıydı. Z’in arkadaşlarının pek çok ilde adreslerinin olması ve gerçek isimlerinin farklı olması aileyi endişelendirdi. Z.B. 03.03.2021 Show tv Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme adlı programda E.C. C.’un yanında olduğunu söyledi. Zeynep E.C. C.’un sungurluda kendisini erkeklere pazarladığınıda proğramda itiraf etti. Paralarıda E.C. C.’un aldığını kendisine vermediğini söyledi.

 

 

 

Cevap bırakın