AK PARTİ İKTIDARI ÇORUMLA DALGASINI GEÇİYOR. İyi Parti Çorum İl Başkanı  Bekir Özsaçmacı, Son yıllarda Çorum ile adeta dalga geçen bir Ak parti iktidarını görmekteyiz. Omuydu, bumuydu, şumuydu, derken çevre ilerimizle kıyaslanan bir durum oluştu. Özellikle partili Cumhurbaşkanlığı sistemi ile…

Çorum’a Göç İdaresinden Yasak

Çorum’a Göç İdaresinden Yasak. İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Başkanlığı, dün gece yarısı web sitesinden şok yasağı duyurdu. Göç İdaresi Başkanlığı, 'Kapalı Mahaller' başlıklı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ''Ülkemizde…

KENE ÇORUM’DA,YİNE CAN ALDI.

KENE ÇORUM'DA,YİNE CAN ALDI. Çorum'un Uğurludağ İlçesi’ne bağlı Küçük Erikli Köyünde yaşayan 66 yaşındaki Ergülü Aksungur, kene ısırması sonucu hayatını kaybetti.  Alınan bilgiye göre, Uğurludağ'ın Küçük Erikli Köyünde yaşayan Ergülü…

Çorum Sıla 19

Çorum Yerel Haberler okuyabileceğiniz günce haber sitesine hoşgeldiniz. Ergülü Karipçin in hazırladığı gazete Çorum Sıla 19 ile Çorum Haberleri anında size ulaşsın.

10. yılını kutlayan Çorum Sıla 19 gazetesi yıllardır güncel haberleri değerli okuyucularına aktarmaktadır. Köşe yazıları, son dakika haber gelişmeleri ve duyurular için Sıla 19 u takip edin.

Çorum Haberleri

Yıllardır yalnızca doğru haberi okuyucularına ulaştırmayı hedefleyen Sıla 19 gazetesi, mütevazi ekibi ile başarılı işler yapmaktadır.

Ergülü Karipçin in liderliği ve çabası ile Çorum Haberleri ni aksatmadan sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kendisinin köşe yazıları sayfasından takip edilebilmektedir.

Çorum Yerel Gazete

Bir çok şehirde olduğu gibi Çorum yerel gazetesi de Sıla 19 olarak öne çıkmaktadır. 10 yıldır doldu dizgin haberleri ile takipçilerine çorum yerel haberleri paylaşımı yapmaktadır. Tarafsız haber sloganına sahip gazetede değerli yazarlar, yerel rehberler de yazmaktadır.

Türkiye’nin ve dünyanın bir çok noktasından takip edilen Çorum Sıla 19 gazetesi için siz de katkıda bulunabilirsiniz. Çorum gurbetçileri için de ses ve soluk olan gazete haberlerine anında ulaşmak ve destek verek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çorum Yerel Haber

Whatsapp haber hattından bizlere haberleri ulaştırabileceğinizi biliyor musunuz? Çorum yerel haberlerini